Yellow Steel Post Safety Caps - Can be easily fitted to a steel post, bright visible colour, UV stabilised plastic.
| Model # | EF-400 |
| UPC | 9323833003552 |
| Brand | Thunderbird |
| Shipping Weight | 0.9800kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.021600000m3 |
| Type | Safety Caps |
| Colour | Yellow |
| Made in | Australia |
Calculate Shipping
Standard Shipping - FREE
REVIEWS
Be The First To Review This Product!
Help other The Grit users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
